KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17234289
nr 1723 4289
Sven Gillgren (1889-1966), Sverige. Signerad, stadsmotiv. Olja på pannå, 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 september 2025
kl 20:23:52
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)